Suplementy Bio

Olej kokosowy i jego cenne właściwości

Każdy, kto chce zachować nie tylko zdrowie, ale również ładny wygląd powinien wprowadzić do swojej kuchni olej kokosowy. Posiada on doskonałe właściwości zdrowotne oraz pielęgnacyjne. Jest tłuszczem, który pomaga w odchudzaniu i sprawia, że idealna sylwetka jest możliwa do osiągnięcia.

Olej kokosowy pozyskuje się z miąższu orzechów kokosowych. Dzisiaj uważany jest za najbardziej zdrową odmianę oleju na świecie. Wszystko za sprawą trójglicerydów średniołańcuchowych zaliczanych do kwasów nasyconych. Wiele osób mocno się w tym miejscu zdziwi: przecież kwasy nasycone są zwalczane przez dietetyków. Ta ich odmiana podawana w odpowiedniej ilości nie szkodzi, a przynieść może mnóstwo korzyści.

Olej kokosowy przyczynia się do zmniejszenia najgroźniejszej formy otyłości – otyłości brzusznej. Redukując ją, skutecznie chroni przed cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, zawałem mięśnia sercowego oraz udarem mózgu.

Sprawdza się w roli kremu zarówno do twarzy, jak i ciała. Dzisiaj trudno znaleźć drugi tak wszechstronny rodzaj tłuszczu.

Gdzie Kupić dobry olej kokosowy ?
https://www.suplementybio.pl/olej-kokosowy-bio-tloczony-na-zimno
Top of page

Comments

Post a comment


Only the blog author may view the comment.

Profile

Suplementy Eko

Author:Suplementy Eko
Welcome to FC2!

Latest journals

Latest comments

Monthly archive

Category

Unclassified (9)

Search form

Display RSS link.

Link

add link

Friend request form

Want to be friends with this user.