Suplementy Bio

Czystek – roślina cenna dla zdrowia

Wśród wielu roślin zielnych na naszą uwagę zasługuje z całą pewnością czystek. To właśnie ta roślina bije ostatnio rekordy popularności, jeśli chodzi o walory zdrowotne. Po czystek sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, młodzi i starzy. W czym tkwi jego sekret?

Mnóstwo polifenoli
Czystek to roślina, która zawiera ogromne ilości polifenoli. Są to silne przeciwutleniacze, które neutralizują działanie wolnych rodników. To właśnie dzięki temu czystek chroni nas przed chorobami nowotworowymi. Dodatkowo polifenole są skuteczną bronią w walce ze stanami zapalnymi. Zmniejszają ryzyko ich powstania, a kiedy do nich dojdzie istotnie przyspieszają powrót do zdrowia. Polifenole chronią również nasze naczynia krwionośne i sprawiają, że nie tworzy się na nich blaszka miażdżycowa.

Oczyszcza organizm
Czystek skutecznie wspomaga również proces usuwania z naszego organizmu toksyn. Wspomaga pracę wątroby i sprawia, szkodliwe produkty przemiany materii znikają z naszego ciała błyskawicznie. Picie herbaty z czystka poleca się między innymi palaczom.
Top of page

Comments

Post a comment


Only the blog author may view the comment.

Profile

Suplementy Eko

Author:Suplementy Eko
Welcome to FC2!

Latest journals

Latest comments

Monthly archive

Category

Unclassified (9)

Search form

Display RSS link.

Link

add link

Friend request form

Want to be friends with this user.