Suplementy Bio

Sok noni – hit na polskim rynku artykułów zdrowotnych

Polacy jakiś czas temu wręcz zachłysnęli się egzotycznymi produktami, które mają wspierać funkcjonowanie naszego organizmu. Zalicza się do nich między innymi sok noni, który kupowany jest chętnie przez osoby w różnym wieku.

Na co pomaga?
Zaleca się wypijanie dziennie około 30 – 60 mililitrów soku. Najlepiej robić to jeszcze przed śniadaniem, kiedy nasz żołądek jest pusty. Producenci reklamują sok noni jako skuteczną broń w walce ze stwardnieniem tętnic. Jest to również pomocny w sytuacji, kiedy trapi nas zespół przewlekłego zmęczenia oraz uporczywe bóle głowy. Sok noni zbija gorączkę w sposób w pełni naturalny. Jest to także produktem, na który uwagę powinny zwrócić kobiety – skutecznie zmniejsza dolegliwości bólowe, które wielu paniom towarzysza w czasie menstruacji. Poleca się go także w przypadku problemów z układem trawiennym.

Źródło wiadomości o noni - www.lubienoni.pl
Co zawiera?
Sok noni zawiera mnóstwo witamin oraz składników mineralnych, które w sposób niezwykle korzystny wpływają na nasz organizm. Pijąc sok noni, dbamy o to, aby w naszym ciele nigdy nie zabrakło witamin:
-A;
-E;
-z grupy B;
-C.
Top of page

Comments

Post a comment


Only the blog author may view the comment.

Profile

Suplementy Eko

Author:Suplementy Eko
Welcome to FC2!

Latest journals

Latest comments

Monthly archive

Category

Unclassified (9)

Search form

Display RSS link.

Link

add link

Friend request form

Want to be friends with this user.