Suplementy Bio

Olej kokosowy i jego cenne właściwości

Każdy, kto chce zachować nie tylko zdrowie, ale również ładny wygląd powinien wprowadzić do swojej kuchni olej kokosowy. Posiada on doskonałe właściwości zdrowotne oraz pielęgnacyjne. Jest tłuszczem, który pomaga w odchudzaniu i sprawia, że idealna sylwetka jest możliwa do osiągnięcia.

Olej kokosowy pozyskuje się z miąższu orzechów kokosowych. Dzisiaj uważany jest za najbardziej zdrową odmianę oleju na świecie. Wszystko za sprawą trójglicerydów średniołańcuchowych zaliczanych do kwasów nasyconych. Wiele osób mocno się w tym miejscu zdziwi: przecież kwasy nasycone są zwalczane przez dietetyków. Ta ich odmiana podawana w odpowiedniej ilości nie szkodzi, a przynieść może mnóstwo korzyści.

Olej kokosowy przyczynia się do zmniejszenia najgroźniejszej formy otyłości – otyłości brzusznej. Redukując ją, skutecznie chroni przed cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, zawałem mięśnia sercowego oraz udarem mózgu.

Sprawdza się w roli kremu zarówno do twarzy, jak i ciała. Dzisiaj trudno znaleźć drugi tak wszechstronny rodzaj tłuszczu.

Gdzie Kupić dobry olej kokosowy ?
https://www.suplementybio.pl/olej-kokosowy-bio-tloczony-na-zimno
Top of page

Witamina D3

Witamina D3 jest jedną z ważniejszych witamin w życiu człowieka. Jej niedobory powodują bardzo poważne problemy zdrowotne, dlatego też jej suplementacja w diecie jest niezwykle ważna i decyduje o sprawności i funkcjonowaniu całego ustroju człowieka. Witamina D3 pierwszą ważną rolę zaczyna odgrywać już w wieku niemowlęcym. W tym czasie, jej niedobory mogą prowadzić i często prowadzą do niezwykle poważnej choroby, o nazwie krzywica. Dlatego też, już od pierwszych dni życia, dieta dziecka uzupełniana jest systematycznie jej odpowiednią dawką. Jednak i później witamina D3 wpływa na ludzki organizm. Jest bardzo ważnym budulcem kości, wpływa na wzrost organizmu, wspomaga układ krwionośny, a w niektórych sytuacjach, jej odpowiednia podaż pozwala nawet zapobiegać nowotworom. Ma więc ogromne znaczenie dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu. Warto więc zadbać o swoją dietę i wzbogacić ją w produkty bogate w witaminę. Pozwoli to wspomóc zdrowie, zwiększyć odporność i poprawić swoje samopoczucie.
Top of page

Profile

Suplementy Eko

Author:Suplementy Eko
Welcome to FC2!

Latest journals

Latest comments

Monthly archive

Category

Unclassified (9)

Search form

Display RSS link.

Link

add link

Friend request form

Want to be friends with this user.